FORCE FC-890220 Carterplug sleutel 9 in 1-0
FORCE FC-890220 Carterplug sleutel 9 in 1
Aanbieding!
GTIN: 4711436273000
Artikelnummer: FC-890220
Merk: Force Tools
  • Materiaal: chroomvanadiumstaal
  • Lengte: 220 mm
  • Maten: 6.8 – 8.7 – 9.5 – 10.5 – 11.5 – 13.0 – 15.2 – 16.5 – 19.7 mm
  • 1 maat voor sleufkopschroeven in olievaten
Lees verder
Kies a.u.b. het aantal dat u in uw winkelwagen wilt leggen...
32,43 excl. BTW
EAN NummerFC-890220
Een carterplugsleutel waar de 9 meest gebruikt maten op zitten.
De sleutel is geschikt voor olieaftap- en vatenpluggen met 9 veel voorkomende 4-kant maten.
Specificaties:
  • Lengte: 220 mm