DRAPER D41821 Multimeter 2A-10A, 200MV-600V
Aanbieding!
GTIN: 5010559418213
Artikelnummer: D41821
Merk: Draper Tools
  • Meet AC/DC-spanning, stroom en weerstand
  • Functies voor diode-, continuïteits-, DWELL- en TACH-metingen
  • LCD-scherm met achtergrondverlichting
  • Automatische en handmatige bereikinstelling
  • Automatische uitschakeling en data hold-functie
Lees verder
Kies a.u.b. het aantal dat u in uw winkelwagen wilt leggen...
34,68 excl. BTW
Voordelen:
Technische gegevens:
  • AC/DC-spanning: 200 mV / 2 V / 20 V / 200 V / 600 V
  • AC/DC-stroom: 2 A / 10 A
  • Weerstand: 200 Ω / 2 kΩ / 20 kΩ / 200 kΩ / 2 MΩ / 20 MΩ
  • Cilindertelling (TACH): 4 / 6 / 8 cilinders
  • Automatische uitschakeling: Ja
  • Afmetingen: 150 x 74 x 43 mm