DRAPER D41818 Multimeter 2A-10A, 200MV-600V
38,12 incl. BTW
GTIN: 5010559418183
Artikelnummer: D41818
Merk: Draper Tools
  • Handmatige bereikinstelling
  • Meet spanning, stroom, weerstand, temperatuur, hFE en diodes
  • LCD-scherm met achtergrondverlichting
  • Automatische uitschakeling en data hold-functie
  • Inclusief temperatuursonde
Lees verder
38,12 incl. BTW
Kies a.u.b. het aantal dat u in uw winkelwagen wilt leggen...
31,50 excl. BTW
Voordelen:
  • Handmatige bereikinstelling
  • Inclusief temperatuursonde
Technische gegevens:
  • AC-spanning: 200 V / 600 V
  • DC-spanning: 200 mV / 2 V / 20 V / 200 V / 600 V
  • DC-stroom: 2 mA / 20 mA / 200 mA / 10 A
  • Weerstand: 200 Ω / 2 kΩ / 20 kΩ / 200 kΩ / 2 MΩ
  • Temperatuurbereik: -20°C tot 1000°C
  • Automatische uitschakeling: Ja
  • Afmetingen: 150 x 74 x 43 mm
  • Gewicht: ca. 233 g
  • Voeding: 1x PP3 9V batterij (niet meegeleverd)