Home » Verbruiksartikelen & accessoires » Boren gereedschap » Metaalboren » Metaalboren los | HSS-G » BGS 2040-6.5 Spiraalboor | HSS-G | titanium gecoat | 6,5 mm
BGS 2040-6.5 Spiraalboor | HSS-G | titanium gecoat | 6,5 mm
Aanbieding!
Vooraadstatus laden...
GTIN: 4048769040666
Artikelnummer: BGS-2040-6.5
Artikelnummer: BGS-2040-6.5
Merk: BGS Technic
- geslepen boren
- Gekruiste punt 135°
Kies a.u.b. het aantal dat u in uw winkelwagen wilt leggen...
Vooraadstatus laden...- geslepen boren
- Gekruiste punt 135°
Gerelateerde producten
Spiraalboren HSS DIN338 – diverse maten
Spiraalborenset Cobalt 1,0mm t/m 10,0mm – Deltach
Levertijd 1 – 3 werkdagen
DELTACH 730006 Spiraalboren assortimentskoffer | 170-delig
Levertijd 1 – 3 werkdagen
Gatenzagen 19mm t/m 76mm – Deltach
DELTACH 734105 Conische plaatboor 3 – 14 mm
WT-2308 Spiraalboor set | 2-8 mm | Cobalt
Direct leverbaar
BGS 2010 HSS Drill Set | 1 – 10 mm | 19 pcs.